СТАЛИЙ
РОЗВИТОК


місце
за виробництвом чистої
електроенергії

місце
у топ-10 найбільших платників податків в енергетичній сфері
,07
млн грн
склала економія Компанії на закупівлях через систему ProZorro

співробітників
НАЕК «Енергоатом» скористалися послугами санаторно-курортного лікування
СТАЛИЙ РОЗВИТОК

ВСТУПНЕ СЛОВО

Шановні друзі! У глобальному контексті НАЕК «Енергоатом» продовжує сприяти досягненню Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. Саме сьогодні в Компанії вибудовується система, яка інтегрує ЦСР в основні напрямки діяльності. Ми стабільно генеруємо енергію для сталого розвитку і у 2018 році посіли І місце за виробництвом електроенергії в Україні. Ще одним прикладом зусиль у досягненні Цілей ООН є успішна реалізація пілотних проектів СЕС на АЕС України та продовження діяльності, спрямованої на добудову Ташлицької ГАЕС.

Здобуток Цілей ООН торкається найважливіших аспектів роботи ДП «НАЕК «Енергоатом». Наш пріоритет – це гарантія найвищого рівня безпеки. Ми вперше прийняли місію МАГАТЕ з перевірки ефективності аналізу досвіду забезпечення експлуатаційної безпеки PROSPER і отримали схвальний результат.

Нам вдалося налагодити та продовжити діалог з представниками місцевих громад у населених пунктах зон спостереження атомних електростанцій. Так, протягом 2018 року було проведено 220 зустрічей та кілька круглих столів, на яких обговорювали питання реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій та Плану екологічних та соціальних заходів.

Компанія продовжує діяти в рамках партнерства заради досягнення ЦСР ООН. Ми обмінюємося досвідом на тематичних заходах. Так, 12-15 листопада 2018 року було проведено ІХ Міжнародний форум з енергетики для сталого розвитку, де ми виступили одним з генеральних партнерів.

Наші результати в зазначеній сфері високо оцінили. НАЕК «Енергоатом» отримала відзнаку в конкурсі Deloitte Sustainability Report Award − The Green Frog Award (GFA) 2018 за демонстрацію кращих показників стійкості та стратегічних зобов’язань, оприлюднених у нашому Нефінансовому звіті.

НЕФІНАНСОВИЙ ЗВІТ 2018

Також Компанія була відзначена дипломом за найкращий корпоративний внесок у забезпечення глобальної цілі сталого розвитку № 4 «Забезпечення всеохоплюючої та якісної загальної освіти та заохочення до навчання упродовж життя усіх категорій населення».

Що ж до планів, то ми маємо намір і надалі сприяти загальному та всеохоплюючому доступу до енергії в рамках «Декади сталої енергії для всіх», яка триватиме до 2024 року.

Айдин Айсін,

Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом»

03
СТАЛИЙ РОЗВИТОК
ГЕНЕРУЄМО ЕНЕРГІЮ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ