СПІВРОБІТНИКИ
ТА ГРОМАДИ

,0
млрд грн
фонд оплати праці НАЕК «Енергоатом»
,
млн грн
інвестовано Компанією у соціальний розвиток

осіб
працювало у Компанії, з них 22 807 чоловіків та 11 488 жінок
,
млн грн
витрачено на підготовку
персоналу
СПІВРОБІТНИКИ ТА ГРОМАДИ

ВСТУПНЕ СЛОВО

НАЕК «Енергоатом» є лідером українського енергетичного ринку передусім завдяки професіоналізму та високому рівню кваліфікації своїх працівників. Сьогодні в Компанії працює понад 34 тисячі осіб, а тому одне з головних наших завдань – забезпечити стабільні, комфортні та конкурентні умови праці для усіх наших співробітників, від щоденної роботи яких залежить енергетична безпека країни. Разом ми генеруємо енергію для сталого майбутнього.

Людський капітал – це ключовий актив для будь-якого бізнесу, однак в атомній енергетиці кваліфіковані фахівці мають особливе значення, адже навіть найменша помилка може призвести до серйозних наслідків для енергетичної системи, економіки країни і навколишнього середовища. Саме тому НАЕК «Енергоатом» піклується про особистісне, професійне та кар’єрне зростання своїх співробітників. Ми намагаємося всіляко сприяти тим, хто готовий удосконалюватися, не зупинятися на досягнутому і рости професійно. Для нас дуже важливими є досвід та кваліфікація.

У 2018 році витрати НАЕК «Енергоатом» на підготовку персоналу зросли до 108,5 млн грн, що втричі більше порівняно з 2017 роком. Нові можливості для підвищення кваліфікації співробітників з’явилися із відкриттям у 2018 році навчально-тренувального центру Корпус «Г» на Запорізькій АЕС.

Компанія вважає важливим дотримання балансу між роботою та відпочинком. У власних лікувально-оздоровчих закладах щорічно поновлюють свої сили та проходять реабілітацію тисячі працівників НАЕК «Енергоатом» та члени їхніх родин. Загальні витрати Компанії на санаторно-курортне лікування працівників у 2018 році склали 156,8 млн грн, а на дітей співробітників – 40,4 млн грн.

НЕФІНАНСОВИЙ ЗВІТ 2018

Ми приділяємо значну увагу фінансуванню місцевих громад, адже від діяльності АЕС значною мірою залежить добробут міст-супутників. Компанія постійно інвестує у їхній соціальний розвиток, витрати на який у 2018 році склали 456,9 млн грн, що на 23,7 % більше, ніж у 2017 році. Кошти, що виділяються на підтримку місцевої інфраструктури, поліпшують умови життя не тільки співробітників НАЕК «Енергоатом» та членів їхніх родин, але й мешканців регіонів розташування АЕС.

Григорій Муляр,

Директор з кадрів та соціальних питань
ДП «НАЕК «Енергоатом»

07
СПІВРОБІТНИКИ
ТА ГРОМАДИ
ГЕНЕРУЄМО ЕНЕРГІЮ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ